Kapat
  • Sohbet
  • 18:30
    Jeddah Club – Al-Kawkab
  • 18:30
    Olympiacos B.C. (Bayanl – BC Belfius Namur Capita
  • 18:30
    Olympiacos (Women) – Belfius Namur Capitale (Women)
  • 18:30
    Montana 2003 (Bayanlar) – Banovici (Bayanlar)
  • 18:30
    Montana 2003 (Women) – Banovici (Women)
  • 18:30
    Austria U18 – İngiltere U18
  • Uri Grier – Olivays Coimbra
  • Mba Moscow – Pristina
  • Dynamo Kursk – Asvel
  • Atomerom – Sint Katelivne Wawer
  • 18:25
    Fox ladies (Women) – Queen ladies (Women)
  • Ttt Riga – Usk Prague
  • Cin U23 – Hollanda U23
  • Wings – Mercury
  • Montana – Banovici
  • Olympiakos Piraeus – Namur
  • 17:47
    Nasarawa United F.C. – Maichibi
  • 17:47
    Nasarawa United – Maichibi
  • 17:47
    Nasarawa United F.C. – Майчиби
  • Brezilya U23 – Fransa U23
  • 18:15
    Al Taqdom – Al-Shoulla Al Kharj
  • 18:15
    Al Taqdom – Al Shoalah
  • Nke Jesh – Your
  • Aluminij – Koper
  • Al Nayoom – Al Ain Al Atavla
  • 18:00
    Edremit Belediyesi Güre – Düzce Belediyesi (Bayan
  • 18:00
    Edremit Belediyesi Gurespor (Women) – Duzce Belediye (Women)
  • 18:00
    NKE-Csata (Bayanlar) – Vasas Academy (Bayanlar
  • 18:00
    NKE-Csata (Women) – Vasas Academy (Women)
  • 17:45
    Al Najoom – Al Ain Al-Atawlah
  • Al Najoom – Al-Ain
  • 16:16
    Sindh – Layyah
  • Al Nahda Dammam – Ohud Medina
  • 17:45
    Al-Nahda Club Al-Khobar – Ohud Medina
  • Strogino Moskova – Rosich Moskovskiy
  • 17:30
    FK Strogino-M Moskova – FC Rosich Moskovskiy
  • Fildisi Sahilleri U23 – Rusya U23
  • Edremit – Duzce Belediye
  • Cin U23 – Mogolistan U23
  • Hapoel Gilboa Maayanot 19 – Stella Adzurra 18
  • Sshor Zvezda Perm – Shakhtyor Korkino
  • 17:00
    SShOR Zvezda Perm – FK Shakhtyor Korkino
  • 17:00
    Hapoel Gilboa U19 – Stella Azzurra Roma U19
  • 17:00
    Hapoel Gilboa U19 – Stella Azzurra U19
  • 17:00
    Hostivar – TJ Sokol Kolovraty
  • 16:45
    FK Gostivar – TJ Sokol Kolovraty
  • 16:45
    Gostivar – TJ Sokol Kolovraty
  • Partizan Galenika (K) – ZKK Kraljevo (K)
  • Hollanda U23 – Rusya U23
  • 16:40
    Delta Slupno – Wisla PLock II
  • Bayern Alzenau – Freiburg II
  • Delta Lupno – Wislii Lock
  • 16:30
    Partizan 1953 (Bayanlar – Kraljevo (Bayanlar)
  • 16:30
    Partizan 1953 (Women) – Kraljevo (Women)
  • Cin U23 – Mali U23
  • Batangas Athletics – Js Warriors
  • Ukrayna U23 – Arjantin U23
  • Whales Hanoi – Cdunk Hanoi
  • Zob Ahan Isfahan – Sanat Mes Kerman
  • Ofc Zagorets Nova Zagora – Atletik Kuklen
  • 16:15
    Zob Ahan Isfahan F.C. – Sanat Mes Kerman F.C.
  • 16:15
    Zob Ahan – Sanat Mes Kerman
  • 16:00
    Batangas City Athletics – General Santos Warriors
  • 16:00
    OFC Zagorets Nova Zagor – Atletik Kuklen
  • 16:00
    Zagorets Nova Zagora – Atletik Kuklen
  • 15:30
    Whales Hanoi (Bayanlar) – W.Cdunk Hanoi (Bayanlar
  • 16:00
    FC Smorgon – Lokomotiv Gomel
  • 16:00
    Rapid București – FC Petrolul Ploiești
  • 16:00
    Rapid București – Petrolul Ploiesti
  • Smorgon – Lokomotiv Gomel
  • Vasco Da Gama – Botafogo
  • Sk Hostivar – Sokol Kolovraty
  • 15:45
    Shahr Khodro – Naft Masjed Soleyman F.
  • 15:45
    Shahr Khodro – Naft Masjed Soleyman
  • 15:30
    Whales Hanoi (Women) – W.Cdunk Hanoi (Women)
  • 15:30
    BC Enisey (Bayanlar) – MBK Ružomberok (Bayanla
  • 15:30
    Enisey (Women) – MBK Ruzomberok (Women)
  • 15:30
    Enisey (K) – Ruzomberok (K)
  • World Beach Games U23 Brezilya U23 – Slovenya U23
  • Yenisei – Ruzomberok For
  • 4H4 Division Vitess Any – Groningen Love
  • AFCM Reşita – Buzau
  • 15:00
    FC Resita – FC Gloria Buzău
  • 15:00
    Resita – Gloria Buzau
  • 15:00
    CS Mioveni – Sportul Snagov
  • Dacia Mioveni – Sportul Snagov
  • CS Juventus Bucureşti – Csikszereda
  • ASU Poli Timişoara – Metaloglobus
  • 15:00
    Neftyanik Omsk (Bayanla – Nika Syktyvkar (Bayanla
  • 14:58
    Kampung Ku – Mikkelin Palloilijat
  • 15:00
    Neftyanik Omsk (Women) – Nika Syktyvkar (Women)
  • 14:58
    Кампунг Ку – Mikkelin Palloilijat
  • 15:00
    UGMK Junior (Women) – Sparta & K Vidnoje II (Women)
  • 15:00
    UGMK Junior (Bayanlar) – Sparta & K Vidnoje II (
  • 15:00
    ASU Poli Timisoara – CS Metaloglobus Bucureş
  • 15:00
    ASU Poli Timisoara – CS Metaloglobus Bucuresti
  • Ofk Belgrad – Borc
  • 14:49
    High Quality United – Druk United
  • 15:00
    Daco-Getica Bükreş – FC Csikszereda Miercure
  • 15:00
    Daco-Getica Bucuresti – Csikszereda Miercurea Ciuc
  • 15:00
    OFK Belgrad – FK BSK Borča
  • 15:00
    OFK Beograd – BSK Borca
  • 13:30
    Nesibe Aydin (Women) – Istanbul Universitesi (Women)
  • 14:00
    Cherniye Medvedi (Women) – Rostov-Don-JUFU (Women)
  • Chooka Talesh – Mes Shahr Babak
  • Green Streets – Da Grande
  • 14:15
    Chooka Talesh – Mes Shahr-e Babak
  • 14:00
    Club Green Streets – Da Grande
  • Van – Ani Yerevan
  • Oilman Omsk – Nika Syktyvkar
  • Ugmk Junior – Sparta &Amp;
  • Israil 16 – Lokomotiv Kuban 19
  • Out – Annie
  • 14:30
    Wan – Ani
  • PSM Makassar – Arema Malang
  • 14:30
    PSM Makassar – Arema
  • 14:30
    Torpedo Yerevan – Batı Ermenistan
  • 14:30
    PSM Makassar – Arema FC
  • Torpedo Yerevan – West Armenia
  • Blackwater Elite – Magnolia Hatzots